მიწის მდგარდი მართვისა და მიწათსარგებლობის მონიტორინგის ეროვნული სააგენტოს თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
#
ნატო მაისურაძე
დაბადების თარიღი
09.09.1976
განათლება
• 1990-1993 - ივ. ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ფიზიკა- მათემატიკური სკოლა (კომაროვის სკოლა);
• 1994-1998 -  საქართველოს ივ. ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, მიკროეკონომიკისა და მენეჯმენტის ფაკულტეტი, ავტომატური სისტემების მენეჯერის კვალიფიკაცია (წარჩინების(წითელი) დიპლომი);
• 2000 - მიწის კადასტრისა და რეგისტრაციის პროექტი  დაფინანსებული KFW– მიერ, GIS-სისტემის სპეციალისტი.
სამუშაო გამოცდილება
• 2021- 2023 - სსიპ მიწის მდგრადი მართვისა და მიწათსარგებლობის მონიტორიგის ეროვნული სააგენტო მიწის კადასტრის დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე;
• 2018-2021 - იუსტიციის სამინისტრო, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ქონების რეგისტრაციის  დეპარტამენტი, მენეჯერი;
• 2009-2018 - იუსტიციის სამინისტრო, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ცენტრალიზებული რეგისტრაციის სამსახური, რეგისტრატორი;
• 2007-2009 - იუსტიციის სამინისტრო, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, თბლისის რეგისტრაციის სამსახური, სექტორის უფროსი;
• 2004–2006 - იუსტიციის სამინისტრო, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ადმინისტრაციის განყოფილება, კოორდინატორი;
• 2000-2003 - KFW–ს მიერ  დაფინანსებული მიწის კადასტრისა და რეგისტრაციის პროექტი, პროექტის მენეჯერი;
• 1998-2004 - საქართველოს მიწის მართვის სახელმწიფო დეპარტამენტი, საფინანსო–ეკონომიკური განყოფილება, მთავარი სპეციალისტი.
სპეციალური მონაცემები
• 2000 - გერმანია–საქართველოს ერთობლივი პროექტი, დაფინანსებული გერმანიის საკრედიტო ინსტიტუტის(KFW) მიერ – მიწის კადასტრი და რეგისტრაცია (Penmap/GIS GPS-DPT)
• 2018 – „ზოგადი მენეჯმენტი“, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, იუსტიციის სასწავლო ცენტრი;
• 2019 – „ოპერაციათა მენეჯმენტის საკვანძო კომპეტენციები“, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, იუსტიციის სასწავლო ცენტრი;
• 2019 – „ქოუჩინგი მართვაში“, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, იუსტიციის სასწავლო ცენტრი;
• 2019 – „კომუნიკაცია ორგანიზაციაში“, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, იუსტიციის სასწავლო ცენტრი;
• 2019 – „ლიდერობა, კომუნიკაცია და შეფასების სისტემა“, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრო, იუსტიციის სასწავლო ცენტრი;

First Deputy of Chairman of the LEPL National Agency for Sustainable Land Management and Land Use Monitoring
#
Nato Maisuradze
Nato Maisuradze – First Deputy of Chairman of the LEPL National Agency for Sustainable Land Management and Land Use Monitoring
Date of Birth - 09.09.1976
Education
• 1990-1993 – School of Physics and Mathematics (Komarov School), Iv. Javakhishvili Tbilisi State University;
• 1994-1998 – Iv. Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Microeconomics and Management; Qualification: Manager of Automatic Systems (Diploma with honor);
• 2000 – GIS Systems Specialist, Land Cadaster and Registration Project funded by the KFW.
• Working Experience
• 2023- At Present – First Deputy of Chairman at LEPL National Agency for Sustainable Land Management and Land Use Monitoring;
• 2021-2023 – Deputy Head of the Land Cadaster Department, LEPL National Agency for Sustainable Land Management and Land Use Monitoring;
• 2018-2021 – Manager, Property Registration Department, LEPL National Agency of Public Registry, Ministry of Justice of Georgia;
• 2009-2018 – Registrar, Centralized Registration Service, LEPL National Agency of Public Registry, Ministry of Justice of Georgia;
• 2007-2009 – Head of the Sector, Tbilisi Registration Service, LEPL National Agency of Public Registry, Ministry of Justice of Georgia;
• 2004-2006 – Coordinator, Administration Division, LEPL National Agency of Public Registry, Ministry of Justice of Georgia;
• 2000-2003 – Project Manager, Land Cadaster and Registration Project funded by the KFW;
• 1998-2004 – Senior Specialist, Financial and Economic Division, State Department of Land Management of Georgia.
Certificated Courses:
• 2000 – German-Georgia Joint Project, Funded by the German Credit Institute (KFW) – Land Cadaster and Registration (Penmap/GIS GPS-DPT);
• 2018 – "General Management", LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice;
• 2019 – "Key Competencies in Operations Management", LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice of Georgia;
• 2019 – "Coaching in Management", LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice of Georgia;
• 2019 – "Organizational Communication”, LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice of Georgia;
• 2019 – "Leadership, Communication, and Evaluation System," LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice of Georgia;
• 2020 – "Children's Rights Code," LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice of Georgia;
• 2021 – "Emotional Management," LEPL Training Center of Justice of Georgia, Ministry of Justice of Georgia;